» » Відбудеться конкурсний відбір на семестрове навчання в Університеті прикладних наук INHOLLAND

Дата: 21-09-2020, 14:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо студентів економічних спеціальностей, які навчаються за програмами, орієнтованими на міжнародну економічну діяльність, до участі у конкурсному відборі на семестрове навчання у ІІ семестрі 2020-21 н.р. в Університеті прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди).

Конкурс організовується у рамках реалізації проекту академічної мобільності ERASMUS+ KA107.

Усі необхідні документи просимо подати до 2 жовтня 2020 року (перелік документів і додаткова інформація знаходяться тут  завантажити
Завантажити Переглянути онлайн

). Документи (скановані копії) подаються в електронному вигляді за адресою kafedra.mmtam@wunu.edu.ua (у темі повідомлення вказати: участь у конкурсному відборі на семестрове навчання).

Детальнішу інформацію можна отримати на кафедрі міжнародних економічних відносин (а. 1410, корпус № 1, тел.47-50-75).

Про час роботи відбіркової комісії буде повідомлено додатково.

Увага! На форму академічної мобільності можуть вплинути епідеміологічна ситуація та карантинні обмеження.