» » Школа польського та європейського права оголошує набір слухачів на 2020-2021 навчальний рік

Дата: 28-09-2020, 14:39 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Школа польського та європейського права – це спільна програма Західноукраїнського національного університету (м. Тернопіль, Україна) та Ягеллонського університету (м. Краків, Республіка Польща).

Під час участі у Школі польського та європейського права, Вам буде запропоновано:

– Курс польської юридичної мови;

– Курс лекцій та практичних занять з актуальних та перспективних правових дисциплін, а зокрема – господарського, банківського, цивільного, договірного, біржового, європейського права. Лекції читатимуть викладачі факультету права і адміністрації Ягеллонського університету та запрошені викладачі з ЄС, США;

– Участь в конференціях і науково-практичних семінарах з актуальних правових та економічних питань;

– Після завершення лекційних курсів, студенти отримають Сертифікат про закінчення Школи польського та європейського права.

– Найкращим слухачам Школи буде запропонована стипендія для проходження стажування у престижних польських юридичних об’єднаннях, адвокатських конторах, банках, комерційних корпораціях та державних установах (Варшава, Краків).

Для реєстрації у програмі просимо заповнити анкету та надіслати її на електронну пошту  eplawschool15@gmail.com.

Набір триватиме до 10 жовтня 2020 року.

Завантажити Переглянути онлайн