» » Відбудеться засідання Науково-технічної ради

Відбудеться засідання Науково-технічної ради

Дата: 17-09-2020, 14:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 вересня 2020 року о 14:00 год. в залі засідань вченої ради (корпус № 11) відбудеться засідання Науково-технічної ради Західноукраїнського національного університету.

Порядок денний:

1. Про висунення претендентів на здобуття стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

2. Про атестацію наукової роботи стипендіатів Кабінету Міністрів України для молодих вчених (звітують: Грубінко А. В., д. істор. наук, доцент, професор кафедри теорії та історії держави і права; Лизун М. В., д. е. н., доцент, професор кафедри міжнародної економіки; Муравський В. В., д. е. н., доцент, професор  кафедри обліку і оподаткування; Вівчар О. І., д. е. н., професор, професор кафедри кримінального права і процесу, економічної безпеки та розслідувань; Ліщинський І. О., д. е. н., доцент, професор кафедри міжнародної економіки).

3. Про затвердження результатів першого етапу конкурсного відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, виконання яких розпочнеться з 2021 року за рахунок коштів загального фонду державного бюджету (доповідають: керівники проектів та експерти).