» » Західноукраїнський національний університет входить у трійку лідерів за досягненнями у роботі Еразмус+

Дата: 4-09-2020, 11:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За результатами аналітичного огляду  Національного офісу Еразмус +, який оцінював роботу університетів за показниками академічної мобільності, проекту напрямку КА2, проектів потенціалу Вищої освіти, проектів Жана Моне на підставі порівняння усіх зво України, які беруть участь у Еразмус+, Західноукраїнський національний університет знаходиться у числі лідерів серед університетів Західної України та займає 18 місце серед більше ніж 200 університетів України.

Західноукраїнський національний університет – це міжнародний вектор розвитку, великі можливості для студентів та викладачів навчання і стажування закордоном і міжнародне визнання!

Навчаючись у ЗУНУ, студенти мають можливість отримати подвійні дипломи європейський університетів!

Вся база учасників з їхніми результатами міститься за посиланням: