» » Шановні викладачі та студенти!

Шановні викладачі та студенти!

Дата: 22-01-2021, 15:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Інформуємо, що в нашому університету функціонує психологічна служба, основна мета діяльності якої – забезпечення та підтримка освітнього середовища, безпечного для життя і здоров’я учасників освітнього процесу, що дає можливість задовільнити їх інтереси та потреби.

Служба організовує  та проводить заходи, спрямовані на популяризацію психолого-соціальних та професійних знань (лекції, семінари, тренінги, круглі столи та ін.), здійснює психодіагностичну та розвивальну роботу, сприяє практичній підготовці висококваліфікованих фахівців, надає студентам та випускникам послуги, пов’язані з профорієнтацією та підготовкою до роботи за отриманою професією.

Також з метою професійного розвитку ПС залучає до своєї діяльності студентів, які мають нагоду розвинути свої професійно важливі якості, реалізувати себе у написанні проектів та волонтерській діяльності.

ПС надає послуги:

–  індивідуального та групового консультування студентів, викладачів, кураторів академічних груп та інших учасників освітнього процесу;

– психодіагностики та психокорекції;

– надання просвітницької інформації про психологічне здоров’я та психологічну допомогу;

– соціально-психологічної підтримки студентів з особливими потребами тощо.

Чекаємо зустрічі за адресою: вул. Львівська, 11, (центральний корпус, каб. 6)

Фахівці психологічної служби

к.психол. н, доцент, психолог, керівник служби Тетяна Надвинична