» » «Професії майбутнього: новітні тренди в екології, агробізнесі та охороні здоров’я»

Дата: 3-09-2020, 17:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Навчально-науковому інституті біоресурсів і природокористування Західноукраїнського національного університету стартує проект, спрямований на популяризацію сучасних трендів у розвитку агрономії, агроінженерії, біотехнології, геодезії, екології, економіки довкілля, землевикористання, цифрової економіки, обліково-правових аспектів розвитку агробізнесу, громадського здоров’я, фізичної культури та спорту.

Заходи передбачають панельні дискусії, бесіди, майстер-класи, квести із використанням додатків у смартфонах, тренінги в практичному режимі тощо.

Нові знання із захисту довкілля, охорони здоров’я, цифрової економіки нових трендів професійного зростання є невід’ємною складовою конкурентоспроможності фахівця на глобалізованому ринку праці.

4 вересня в 11.15 год. запрошуємо на Панельну дискусію на тему: «Професії майбутнього: новітні тренди в екології, агробізнесі та охороні здоров’я».

Теми дискусійних панелей:

1.     Професії майбутнього: як підготуватися до змін. Які навички потрібно розвивати саме Вам?

2.     Екологічні професії майбутнього

3.     Зміни у професіях агробізнесу

4.     Розвиток сучасних цифрових, біо-, нано- та гіс-технологій.

5.     Майбутні професії в сфері охорони здоров’я

Спікери: студенти

Координатори: викладачі

Організатори: студенти Навчально-наукового інституту біоресурсів і природокористування

Західноукраїнський національний університет – твій крок в майбутнє!

Локація: м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3 (навчальний корпус № 2), аудиторія. 2111