» » У коледжі Західноукраїнського національного університету вітали першокурсників з Днем знань!

У коледжі Західноукраїнського національного університету вітали першокурсників з Днем знань!

Дата: 1-09-2020, 16:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Сьогодні колектив Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету вітав на Дні знань своїх першокурсників. Вчорашні школярі зробили перший крок до успішної самореалізації – вступили до омріяного освітнього закладу.

 

Хоч дійство відбулося в умовах карантину з дотриманням усіх встановлених обмежень – це не завадило юнакам і дівчатам відчути радість свята, перейнятися університетською атмосферою і студентським настроєм!

 

Привітав молодь ректор університету Андрій Крисоватий: «Ви завершили шкільне навчання, й перед вами світ розкриває свої обійми. Безліч цікавих доріг та радісних миттєвостей чекають у майбутньому. Ви на порозі важливих життєвих рішень, кроків, які потрібно зробити лише вам, і лише зараз, і лише тут.

 

Увесь цей час поряд були батьки і вчителі, віддаючи вам найдорожче – свою любов, турботу та знання. А зараз час дорослішати й спробувати торувати свою, особливу стежину. «Мудрий не той, хто знає багато, а той, хто знає потрібне», – казав Пауло Коельо. Ми дамо вам знання для життя, для того, аби ви могли себе впевнено почувати у самостійному житті».

 

Також Андрій Ігорович наголосив, що цьогорічний День знань є особливим й історичним, адже вперше колектив його відзначає у статусі класичного університету й тепер гордо несе звання Західноукраїнського національного університету.

 

Долучився до вітань і директор коледжу Василь Мартинюк. Благословив молодь на успішний навчальний рік Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор і священик парафії святого Пантелеймона Цілителя УГКЦ отець Василь Чамарник.

 

Музичні вітання першокурсникам дарували учасники творчих колективів закладу вищої освіти.

 

Дорогі першокурсники Фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій! Бажаємо вам не розгубити на роздоріжжях долі свою особливість, вміння в малому бачити велике, радіти зустрічам з друзями, захоплюватися цікавими книжками, творити нове, виходити за рамки буденного. Цінуємо думку кожного, поважаємо колективну позицію та персональне зростання. Адже ви різні, але однакові у прагненні бути щасливими, успішними, особливими. Насолоджуйтеся життям й не бійтеся труднощів, шануйте батьків та дякуйте вчителям, вірте у себе та Божий захист!