» » Абітурієнте, обирай найкращих! ТНЕУ вкотре посідає лідируючі позиції за результатами оцінки якості наукової діяльності університетів світу!

Дата: 29-07-2020, 15:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У липні опубліковано оновлений рейтинг (липень 2020, версія 10.1.1, http://www.webometrics.info/en/transparent), що традиційно формується на основі аналізу цитованості вчених базою Google Scholar, здійсненого Webometrics. До рейтингу увійшли лише 62 українські заклади вищої освіти й серед них у п’ятірці лідерів Тернопільський національний економічний університет!

Google Scholar – це вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Індекс Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. Рекламний слоган Google Scholar – «стояти на плечах гігантів» – це данина вченим, які зробили свій внесок у свої галузі упродовж століть, забезпечуючи основу для нових наукових досягнень.

Тернопільський національний економічний університет висловлює щиру подяку колективу Бібліотеки ім. Л. Каніщенка за забезпечення якісного й ефективного використання наукового контенту закладу вищої освіти.

А університетська наукова спільнота вкотре демонструє, що гідна вимог часу, працює над власним удосконаленням і якістю науково-педагогічної діяльності, що забезпечує студентській молоді можливість отримувати сучасні якісні й корисні знання, необхідні для побудови блискучої кар’єри і конкурентних позицій!