» » Навчальний онлайн-курс «Покращення можливостей працевлаштування»

Навчальний онлайн-курс «Покращення можливостей працевлаштування»

Дата: 22-07-2020, 16:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Якщо Ви мрієте про самореалізацію і розвиток успішної кар’єри, тоді ця можливість для Вас!

 

У рамках співпраці лабораторії проєктного менеджменту ТНЕУ з ГО «ТМЖК «Відродження нації» запрошуємо активних студенток і випускниць, які зацікавлені в набутті навичок у сфері інформаційних технологій, інтернет-маркетингу, працевлаштуванні в IT-компаніях, а також у започаткуванні власного бізнесу онлайн, до участі в проєкті «Покращення можливостей працевлаштування випускниць закладів вищої освіти Тернопільської області в IT-сфері».

 

Переваги проєкту:

- участь є безкоштовною;

- проходження навчального онлайн-курсу;

- фінал проходження навчального курсу: учасниці створюють власний продукт (проєкт), який захищатимуть перед комісією, яка складається з 7 потенційних роботодавців. 7 переможниць отримають запрошення на проходження стажування / працевлаштування в компаніях, які представлятимуть члени комісії.

- усі учасниці курсу отримають відповідні сертифікати.

 

   Навчальний курс складається з трьох модулів, спрямованих на розвиток професійних, особистісних та практичних навичок:

  1. Базовий курс з діджитал-маркетингу.
  2. Основи успішного працевлаштування.
  3. Удосконалення особистісних якостей як складова успішного працевлаштування.

 

Чекаємо на Вашу реєстрацію для участі в проєкті за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1A3UZi-b9Z9QEf7rPGbqZTp6k22ze89V6A31V7B2V6jY/edit до 27 липня 2020 року, 18.00 год.

Інформацію про умови проходження навчального курсу аплікантки отримають 28 липня 2020 року.

 

Проєкт реалізовує громадська організація «ТМЖК «Відродження нації» завдяки підтримці в рамках конкурсу грантів швидкого реагування для жіночих організацій, спрямованого на просування економічних можливостей для жінок в умовах негативного впливу COVID-19, що впроваджується Українським Жіночим Фондом за підтримки Європейського Союзу.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки проєкту Галини Кравець: tmgkvn@ukr.net, тел. +38 (068) 840 40 66 та до тренерок проєкту Оксани Шлюсар +38 (067) 711 37 27, Олени Борисяк +38 (098) 790 19 13.

 

Участь у програмі та навчанні безкоштовна.