» » Студенти факультету аграрної економіки і менеджменту долучилися до доброчинної акції

Дата: 17-04-2020, 14:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти групи ГЗ-11 факультету аграрної економіки і менеджменту долучилися до благодійної акції «Де твій скарб, там і твоє серце», яку проводив ТМТ «Богослов» з метою допомоги самотнім літнім людям, дітям із кризових та бідних сімей.

У Чистий четвер о. Василь Макоїд із церкви св. Івана Богослова освятив продуктові набори до великоднього столу на паски. Таким чином, Великдень стане для потребуючих осіб радісним святом і вони відчують, що не самотні, що є хтось, кому вони не байдужі.

Практика чеснот і добрих справ завжди була однією із складових Великого Посту. Сподіваємося, що милосердя наших студентів повернеться сторицею.

Автор – доцент Любезна І. В.