» » Вітаємо жіночу команду з регбі «Універ-ТНЕУ»!

Вітаємо жіночу команду з регбі «Універ-ТНЕУ»!

Дата: 2-03-2020, 11:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

29  лютого 2020 року в Тернополі відбувся відкритий зимовий Кубок  Тернопільської області з регбі-7. У змаганнях взяли участь команди з Тернополя, Кременця, Рівного та Івано-Франківська. Переможці та призери визначалися у 3-х категоріях (діти 5-6 класів, дорослі команди, чоловіки та жінки).

Серед жінок команда «Універ-ТНЕУ» Тернопільського національного економічного університету виборола І місце, отримавши перемоги у всіх поєдинках.

Склад команди: Бульбак Ольга (капітан команди, випускниця ТНЕУ, ФКІТ), Карапулько Христина (випускниця ТНЕУ, ФФ), Ткач Оксана (ФФО), Вовк Марія (ЮФ), Лаховська Ольга (ФФО), Блашків Христина (КЕПІТ), Горошко Юлія (КЕПІТ), Дух Христина (КЕПІТ), Цибулька Леся (КЕПІТ), Болотюк Діана (КЕПІТ), Максим’юк Ірина (ФФО), Кучера Анна (КЕПІТ).

Тренер команди Едуард Маляр.