» » «Академічна доброчесність: навчання заради успіху»

«Академічна доброчесність: навчання заради успіху»

Дата: 3-10-2019, 10:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP), який здійснюється Американськими Радами з міжнародної освіти (діяльність останніх обумовлюється Угодою між Урядом України та Урядом США «Про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво» від 07.05.1992 року), 2 жовтня 2019 року у ТНЕУ відбулася лекція для викладачів та студентів на тему: «Академічна доброчесність: навчання заради успіху». До організації проведення лекції долучилися завідувач кафедри економіки та економічної теорії, д.е.н., професор Козюк В. В. та к.е.н., доцент Шиманська О.П. Головний меседж лекції співкоординатора Проекту від України Тараса Тимочка в тому, що «академічна культура, заснована на принципах чесності, реального навчання, справедливості, довіри та взаємоповаги усіх учасників академічного процесу здатна сформувати суспільство, спроможне долати кризи і успішно розвиватися».

«Академічна доброчесність: навчання заради успіху»

Дата: 3-10-2019, 10:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю