Студенти ТНЕУ найрозумніші!

Дата: 28-11-2019, 15:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Підсумовано результати проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін і спеціальностей (спеціалізацій) у 2018/2019 навчальному році. Олімпіади було організовано на базі 80 закладів вищої освіти МОН України та 18 зво інших міністерств і відомств.

Пишаємося студентами Тернопільського національного економічного університету, які здобули найбільшу кількість дипломів переможців серед закладів вищої освіти економічного профілю. Молодь ТНЕУ продемонструвала високий рівень ерудованості, наполегливості, вміння вирішувати різні завдання і комплексно працювати над поставленою проблемою.

Щиро вітаємо студентів-переможців та їх наставників, зичимо натхнення, нових наукових пошуків, цікавих досліджень, досягнень і перемог! Саме ви формуєте позитивний імідж нашого університету серед освітянської та наукової спільноти України!