» » ТНЕУ у ТОП-100 найпопулярніших зво серед абітурієнтів

ТНЕУ у ТОП-100 найпопулярніших зво серед абітурієнтів

Дата: 26-07-2019, 10:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За даними Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», що публікує рейтингові списки абітурієнтів, до навчальних закладів подано більше 1 млн 500 тисяч заяв від вступників.

Тернопільський національний економічний університет займає 30 місце у рейтингу, що підтверджує зацікавленість абітурієнтів у вступі саме до нашого закладу вищої освіти.

У таблиці враховані всі заяви від вступників на навчання для здобуття кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра на базі повної загальної середньої освіти за всіма формами навчання станом на 24 липня 2019 року.

Нагадаємо, Інформаційна система Вступ.ОСВІТА.UA публікує поточні рейтинги абітурієнтів на більш ніж 78 000 конкурсних пропозицій від всіх університетів, інститутів, академій, коледжів та технікумів України, що здійснюють прийом абітурієнтів для здобуття ступенів молодшого спеціаліста, бакалавра або магістра.

Рейтинг навчальних закладів за посиланням: http://osvita.ua/consultations/bachelor/65178/