» » Конкурс серед студентів «Розумним Бути Модно»

Конкурс серед студентів «Розумним Бути Модно»

Дата: 3-07-2019, 16:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Починаючи з 27 травня до 23 жовтня 2019 року проводиться всеукраїнський конкурс серед студентства - «Розумним Бути Модно». Запрошуємо студентів Тернопільського національного економічного університету долучитися до участі у конкурсі та поборотися за переможні місця, за які передбачені нагороди:

1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;

2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;

3-є місце - грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

До конкурсу можуть приєднатися студенти будь-яких курсів та всіх факультетів Тернопільського національного економічного університету, що навчаються на контрактній основі чи державному замовленні. В разі, якщо переможні місця займають студенти державного замовлення, вони отримують стипендію, відповідно до оплати навчання на курсі.

Правила та вимоги конкурсу «Розумним Бути Модно»

Учасникам конкурсу пропонується написати есе на тему:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Кожен учасник самостійно обирає предмет дослідження (питання або проблематика). Обране питання має бути на погляд студента актуальним, відповідати головній темі. Розглядати питання слід за визначеними напрямками (одним чи декільком):

- Економіка;

- Менеджмент;

- Маркетинг;

- Психологія;

- Політологія;

- Журналістика.

Ознайомитися більш детально з інформацію щодо правил написання, оформлення та змісту робіт - http://www.likar.info/coolhealth/news-80853-vimogi-do-napisannya-robit-dlya-konkursu-rozumnim-buti-modno/

Виконані роботи надсилаються на пошту education@likar.info, з поміткою у темі «На Конкурс»

Терміни проведення конкурсу:

Конкурс стартує з 27.05.2019.

Прийом конкурсних робіт розпочинається 25.06.2019 р.

Deadline – 30.09.2019 р.

Оцінювання конкурсних робіт експертною радою - до 20.10.2019.

Оголошення переможців – 23.10.2019 року.

Конкурс «Розумним Бути Модно» проводиться за ініціативи міжнародної компанії «Open Media Group» та за партнерської підтримки:

- Інформаційний портал про здоров'я та медицину;

- Сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;

- Інформаційний портал для батьків про дітей;

- Сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Завантажити Переглянути онлайн