» » Студенти та викладачі КЕПІТ вшанували пам'ять про Кобзаря

Студенти та викладачі КЕПІТ вшанували пам'ять про Кобзаря

Дата: 8-03-2019, 12:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьомого березня 2019 року в Коледжі економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету вшанували пам'ять про геніального українського письменника, художника, борця за свободу нашої країни – Тараса Шевченка. Його творчість – це основа нашої національної самоідентичності, а сам Кобзар – духовний орієнтир для кожного свідомого українця, бо саме Він спонукав говорити про Україну весь світ.

Хоча не знаємо ми ще всього про Шевченка, не вивчили його, не зрозуміли геніальні пророчі слова, проте намагаймося бодай на йоту наблизитися до невичерпної криниці його мудрості. Відрадно, що студенти та викладачі коледжу читають невмируще слово Кобзаря, а також розуміють значущість отих словес-перлин. Отож ідімо із Шевченком у майбутнє, і буде нам добре у своїй рідній Батьківщині!