» » З нагоди Дня юриста відбудеться конференція «Новації та виклики юридичної освіти»

Дата: 2-10-2018, 15:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив юридичного факультету ТНЕУ запрошує молодь до участі у Міжнародній науковій студентській конференції на тему: «Новації та виклики юридичної освіти», яка відбудеться 5 жовтня з нагоди Дня юриста.

Реєстрація учасників заходу розпочнеться о 9.30 год., урочисте відкриття – 10.00 год.

У рамках пленарного засідання конференції учасники обговорюватимуть актуальні проблеми розвитку освіти в Україні та за кордоном, питання забезпечення прав людини четвертого покоління, захисту прав та свобод людини в умовах військового конфлікту, правових механізмів регулювання Інтернет-ринку музичних послуг та виробництва відповідних технологій.