» » Тернопільський національний економічний університет у вебометричному рейтингу серед українських вишів посів почесне перше місце!

Дата: 27-07-2018, 17:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За результатами оцінювання якості наукової діяльності університетів світу http://webometrics.info/en/transparent, що проводилося у липні 2018 року, здійсненої Webometrics, Тернопільський національний економічний університет посів перше місце серед 326 українських вишів, включених до світового рейтингу та 760 місце у загальносвітовому рейтингу, що налічує 12000 навчальних закладів. Наш університет вкотре підтвердив високий статус найкращого закладу вищої освіти європейського зразка!
 Вітаємо академічну спільноту університету з вагомим досягненням. Саме Ваші наукові здобутки й наполеглива праця сформували університет як сучасний, рейтинговий освітній центр, який є лідером серед закладів вищої освіти України та знаний за кордоном.

Віват професори! Віват університете!