» » Нові перспективи співпраці ТНЕУ з країнами Африки

Нові перспективи співпраці ТНЕУ з країнами Африки

Дата: 21-12-2017, 12:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Тернопільський національний економічний університет постійно розширює перспективи міжнародної співпраці. Новим партнером ТНЕУ став засновник та президент навчальних закладів CFPEM International та ESIM франкомовної  африканської країни Буркіна-Фасо пан Joachim Ima.
 
20 січня відбулася робоча зустріч ректора ТНЕУ, професора Андрія Крисоватого з паном Joachim Ima. Ректор відзначив, що співпраця нашого університету з африканськими країнами має надзвичайно великий потенціал з огляду на значний досвід підготовки іноземних студентів, пропозиції конкурентних англомовних та франкомовних навчальних програм, створенню сприятливих культурно-побутових умов для громадян зарубіжних країн.
 
Пан Joachim Ima наголосив, що зацікавлений у співпраці з ТНЕУ, особливо з огляду на відкриття франкомовної програми з міжнародної економіки, яка є цікавою не лише для випускників шкіл і коледжів з Буркіна-Фасо, але й для абітурієнтів з Малі, Того, Нігеру, Екваторіальної Гвінеї, Габону, Беніну, які традиційно спілкуються французькою мовою.
 
У зустрічі взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, професор Григорій Монастирський, голова робочої групи з навчально-організаційного забезпечення та визначення стратегії розвитку франкомовної освітньої програми «Міжнародна економіка» зі спеціальності «Економіка», професор Ірина Іващук, представники компанії «Адванта» Олег Гумен та Юрій Гумен, завдяки співпраці з якою ТНЕУ одержує нові можливості посилення взаємодії з країнами Африки у навчальній сфері.