» » ТНЕУ зміцнює міжнародну співпрацю з Республікою Корея

ТНЕУ зміцнює міжнародну співпрацю з Республікою Корея

Дата: 4-12-2017, 15:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Першого грудня 2017 року Тернопільський національний економічний університет з робочим візитом відвідали представники Міжнародного інституту розвитку інтелекту «International Mind Education Institute» (Республіка Корея). Інститут займається впровадженням інноваційного мислення серед молоді.    
 
У рамках візиту відбулася зустріч корейської делегації з проректором з науково-педагогічної роботи, професором Григорієм Монастирським, деканом факультету економіки та управління, доцентом Віктором Островерховим, начальником управління стратегічного розвитку міста Юрієм Дейнекою, під час якої були окреслені можливі напрями співпраці ТНЕУ з корейськими науковими та освітніми установами. Так, корейські партнери запропонували провести в березні 2018 року на базі ТНЕУ англомовні та корейськомовні студентські табори, прочитати для студентів нашого університету курс лекцій з інтелектуальної освіти. Ректор українського філіалу Міжнародного інституту розвитку інтелекту «International Mind Education Institute» професор Park Sung Soo провів відкриту лекцію для студентів факультету економіки і управління на тему: «Важливість розвитку інноваційного мислення».
 
Як зазначив проректор з науково-педагогічної роботи, професор Григорій Монастирський: «Враховуючи значний інноваційний, науково-технічний, економічний та освітній потенціал Республіки Корея, відкритість корейських партнерів до діалогу, співпраця з корейськими науковими та освітніми установами становить значний інтерес для нашого університету з огляду на можливість реалізації спільних міжуніверситетських проектів».