» » Науковці Технічного університету Хубею поспілкувалися з ректором ТНЕУ

Науковці Технічного університету Хубею поспілкувалися з ректором ТНЕУ

Дата: 12-11-2017, 14:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

 Дванадцятого листопада 2017 року ректор ТНЕУ, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий зустрівся з представниками делегації Технічного університету Хубею (Ухань, Китай). До Тернопільського національного економічного університету завітали декан Школи комп’ютерних наук Технічного університету Хубею Ванг Чуньжі (Wang Chunzhi) та науковці Школи Йе Жівей (Ye Zhiwei), Чен Хонгвей (Chen Hongwei), Чжан Цяпанг (Zhang Zipang), Су Цзюнь (Su Jun), Ліу Вейм (Liu Weim).
 
До участі у зустрічі долучилися науковці унфіверситету Анатолій Олексійович Саченко, Світлана Іванівна Саченко, Василь Васильович Яцків, Наталія Георгіївна Яцків, Володимир Володимирович Кочан, Павло Євгенович Биковий.
                                                                                                 
Зустріч відбулася у рамках виконання підписаного Меморандуму про наміри між Науково-дослідним інститутом інтелектуальних комп'ютерних систем Тернопільського національного економічного університету та Школою комп'ютерних наук Технічного університету Хубею (Ухань, Китай). Науковці працюють у сфері освіти та досліджень, що має на меті обмін інформацією, необхідною для навчально-дослідницької діяльності, обмін викладачами, дослідниками та студентами.
 
Ректор ТНЕУ запросив на навчання за англомовною програмою до нашого вищого навчального закладу молодих людей з Китаю й розповів про плани стосовно відкриття Центру китайської культури, де науковці та студенти матимуть можливість вивчати освітні традиції, ознайомитися з науковими досягненнями, новаціями у сфері ІТ країни-партнера.
 
Нагадуємо, що завтра, 13 листопада, усі бажаючі матимуть нагоду поспілкуватися з гостями у залі засідань вченої ради о 10.00 год.