» » Запрошуємо до участі у конференції

Запрошуємо до участі у конференції

Дата: 31-10-2017, 16:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у роботі І  Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні інструменти управління корпоративними фінансами», що відбудеться 22 листопада 2017 р.

Робота конференції здійснюватиметься за такими тематичними напрямами:

1. Новітні інструменти фінансування корпоративного сектору.
2. Біхевіористичні корпоративні фінанси.
3. Оцінка вартості бізнесу та вартісно-орієнтоване управління.
4. Фінансовий контролінг у бізнесі.
5. Антикризове управління корпоративними фінансами.

Участь у конференції дистанційна.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

За результатами роботи конференції буде сформована електронна збірка тез з кодом ISBN, примірник котрої буде надіслано упродовж 20 днів після закінчення конференції на електронну адресу авторів, вказану в заявці.

До 21 листопада 2017 р. включно необхідно надіслати заявку на участь та тези доповіді на електронну адресу оргкомітету: conf_corfin@ukr.net

Деталі в інформаційному листі.

Завантажити Переглянути онлайн