«Будуймо Європу в Україні»

Дата: 9-10-2017, 15:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Десятого жовтня до Тернопільського національного економічного університету з робочим візитом завітає Юргіс Вілчінскас – керівник відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні.

Запрошуємо усіх бажаючих об 11.00 год. взяти участь у грі-симуляції для студентів ТНЕУ, яка відбудеться у виставковій залі університету. Гра має на меті показати студентам на практиці як влаштований Європейський Союз та як працюють його головні інституції.

Захід відбувається в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить в різних містах України. Мета кампанії – поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.