» » До ТНЕУ завітають Надзвичайні та Повноважні Посли країн Вишеградської четвірки

До ТНЕУ завітають Надзвичайні та Повноважні Посли країн Вишеградської четвірки

Дата: 6-10-2017, 09:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шостого жовтня до Тернопільського національного економічного університету з нагоди відкриття Міжнародного центру культури і розвитку ТНЕУ завітають посли країн Вишеградської четвірки, а саме: Й.В. пан Д-р Ерно Кешкень – Надзвичайний і Поважний Посол Угорщини в Україні, Й.В. пан Юрай Сівачек – Надзвичайний і Поважний Посол Словацької Республіки в Україні, Й.В. пан Радек Матула  Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до відкриття Міжнародного центру культури і розвитку ТНЕУ, о 13.30 год., вул. Львівська, 11а (корпус №11, 2 поверх).

О 14.30 год. студенти матимуть можливість поспілкуватися з почесними гостями в актовій залі ТНЕУ.