» » Зустріч із Олександром Савруком у Тернопільській бізнес-школі

Зустріч із Олександром Савруком у Тернопільській бізнес-школі

Дата: 4-10-2017, 13:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Команда Тернопільської бізнес-школи радо запрошує усіх бажаючих на відкриту зустріч з Олександром Савруком, деканом Kyiv-Mohyla Business School (KMBS).

Будемо дискутувати про ідею як рушійну силу успіху та лідерство в бізнесі. Зустріч буде цікавою для тих, хто прагне розвивати себе, свою компанію та країну.

Олександр Саврук – декан Києво-Могилянської бізнес-школи. Викладає такі курси: стратегічна ідея, бізнес-моделювання, ведення змін. Володіє двадцятирічним досвідом роботи у міжнародних галузевих і державних відносинах, розробки та реалізації програм реінжинірингу, керування проектами з управління змінами, формування стратегічних ідей бізнесу, навчання та надання послуг з бізнес-консалтингу.

Для участі просимо пройти коротку реєстрацію за посиланням: https://goo.gl/forms/HnfecxwnKUOjfaqc2

Зустріч відбудеться 9 жовтня о 18 год. за адресою: конференц-зал корпусу №10 ТНЕУ, 3-ій поверх, бульвар Шевченка, 9.