» » «Використання Інтернет-сервісів в діяльності бібліотек різних видів»

«Використання Інтернет-сервісів в діяльності бібліотек різних видів»

Дата: 26-09-2017, 16:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

25 вересня 2017 року на базі Тернопільської обласної бібліотеки для молоді було організовано День фахівця для працівників бібліотек різних видів. Тематика зустрічі – «Використання Інтернет-сервісів в діяльності бібліотек різних видів». Модератори заходу виступили  Гук Леся Степанівна – директор Тернопільської обласної бібліотеки для молоді та Єрошенкова Світлана Тимофіївна – завідувач науково-методичного відділу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки.

З доповідями виступили:

1. «Сучасна бібліотека в умовах нестабільності: нові виклики та можливості» Гук Леся Степанівна – директор Тернопільської обласної бібліотеки для молоді;

2.  «Сервіси Веб 2.0 для створення та популяризації ресурсів бібліотек вищих навчальних закладів» Проців Олена Ярославівна – директор бібліотеки ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України»;

3. «Адміністрування соціальних мереж у ТОУНБ»  Вайнер Юлія Ігорівна – завідувач сектору періодики Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки;

4. «Інноваційні підходи в бібліотечному обслуговувані покоління Z» Кобильник Борис Богданович – завідувач відділу інноваційних технологій та електронних ресурсів Тернопільської обласної бібліотеки для молоді;

5. «Електронні ресурси бібліотеки ім. Л. Каніщенка Тернопільського національного економічного університету в інформаційному забезпеченні користувачів» Панчук Любов Ярославівна – бібліотекар II категорії інформаційно-технічного відділу бібліотеки ім. Л. Каніщенка Тернопільського національного економічного університету.

Учасники заходу обговорили можливі шляхи співпраці бібліотек різного підпорядкування, питання подальшого розвитку бібліотечної галузі загалом.