» » Тренінг-центр «Фінансова просвіта» кафедри фінансів імені С.І. Юрія розпочав свою роботу

Дата: 26-09-2017, 12:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентський науковий гурток «Фінансова просвіта/Financial education» кафедри фінансів імені С.І. Юрія  розпочав роботу у  новому навчальному році, організувавши тренінг на тему: «Вчимося заощаджувати» та «Урок особистого фінансового планування».

Студентам групи Ф-32 Оксані Кушнір та  Христині Яхторович  вдалось переконали учасників тренінгу, що для досягнення фінансової свободи і благополуччя необхідно складати особистий фінансовий план. Особливо зацікавила присутніх стратегія  виконання особистого фінансового плану.

Прості правила заощадження грошей окреслили для учасників тренінгу Юля Плонська та Іра Медвідь (Ф-32). Систематичний запис усіх витрат, складання списків необхідних продуктів і навіть «купівля продуктів, коли ситий» допоможе кожному заощадити гроші.

Приєднуйтесь до нас!
Стаємо успішними та фінансово грамотними разом!