» » Відбулася XVIII Міжнародна конференція «Обчислювальні проблеми електротехніки» (CPEE’2017)

Дата: 26-09-2017, 09:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 10-15 вересня 2017 року на базі Університету Західної Богемії (Республіка Чехія) відбулася XVIII Міжнародна науково-технічна конференція «Обчислювальні проблеми електротехніки» (CPEE’2017).

Участь у конференції взяв декан факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету д.т.н., професор Дивак Микола Петрович. Він представив доповідь англійською мовою на тему: «Використання нейронної мережі з радіальними базисними функціями для задачі моніторингу зворотного гортанного нерва на основі електрофізіологічного методу» (Using a neural network with radial basis functions for task of recurrent laryngeal nerve monitoring based on electrophysiologocal approach).

Доповідь у вигляді статті буде опубліковано в IEEE Xplore Digital Library, праці якої, як відомо, індексуються наукометричною базою Scopus.

Подібні наукові заходи дають можливість науковцям з різних країн обговорити можливі шляхи співпраці, зокрема підготовки спільних науково-технічних та освітніх проектів; обмінятися досвідом використання спеціалізованого програмного забезпечення у навчальному процесі; налагодити наукові контакти із спорідненими факультетами вищих навчальних закладів світу.