«Academic Writing Tools for Integrity»

Дата: 6-06-2017, 11:19 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 20-21 травня 2017 р. д.е.н., проф. кафедри економічної теорії Длугопольський О.В. на запрошення American Councils взяв участь у міжнародному тренінгу «Academic Writing Tools for Integrity», який відбувався в Українському католицькому університеті (UCU) м. Львів.

Під час інтенсивного тренінгу учасники дізналися про особливості цитування літератури в англомовних статтях, здійснили аналіз робіт із плагіатом та перефразуванням, попрацювали із оригінальними анотаціями статей для різних журналів з метою розуміння ключових вад у їх написанні, проаналізували структуру ебстрактів та статей.

Запрошений проф. з академічного письма із Koc University, Istanbul, Turkey Вікторія Тейлор вручила усім учасникам сертифікати, що засвідчують активну роботу професорсько-викладацького колективу різних внз України у тренінгу.