» » Вітаємо учасників фотоконкурсу «Моя родина»!

Вітаємо учасників фотоконкурсу «Моя родина»!

Дата: 2-06-2017, 16:51 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Міцна родин… Вона прокладає місточок між поколіннями через любов до матері, батька, рідної землі, дає приклад чистого і вірного кохання.

У нашому університеті важливе місце посідає родинне виховання. Так, упродовж травня цього року тривав фотоконкурс між студентами вищого навчального закладу «Моя родина», який організував колектив відділу гуманітарної освіти та виховання.

У конкурсі взяли участь студенти юридичного факультету, факультету банківського бізнесу, факультету економіки та управління та Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

Другого червня у виставковій залі ТНЕУ відбулося підведення підсумків фотоконкурсу.

Переможці: І місце – Наталія Гладенька (ЮФ), ІІ місце – Діана Орос (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), ІІІ місце – факультет  банківського бізнесу.

Учасники конкурсу отримали грамоти від ректора університету професора А. І. Крисоватого, а переможці – пам’ятні дипломи від ректора та подарунки від Первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ (голова А. Шевчук).

Нагородження здійснив проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ Василь Ярославович Брич.

Щиро бажаємо переможцям та учасникам фотоконкурсу «Моя родина» наснаги, творчого горіння та здійснення мрій.