» » До уваги слухачів підготовчого відділення для іноземних громадян ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ!

Дата: 2-06-2017, 10:44 | Автор:

Повідомляємо Вам, що 2 червня 2017 року о 15.00 год. в аудиторії 11404 ( 1 корпус ТНЕУ, вул. Львівська, 11) відбудеться зустріч дирекції ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ з слухачами підготовчого відділення для іноземних громадян ННІМЕВ з метою ознайомлення з правилами вступу до університету.
Запрошуються до участі студенти підготовчого відділення для іноземних громадян, декани факультетів та керівники англомовних програм.

We are pleased to announce you about the meeting for Preparatory Department Students of Bohdan Havrylyshyn Education and Research Institute of International Economic Relations with the institute authority. The aim of the meeting is to inform the graduates about the admission procedure.
The meeting will take place on June 2, 2017, 3 p.m., room 11404 (11A Lvivska Str., TNEU).
Deans, heads of English-language programs and Preparatory Department Students are invited.