» » Візит закордонних лекторів із Республіки Польща

Візит закордонних лекторів із Республіки Польща

Дата: 1-06-2017, 11:26 | Автор:

Протягом 28-31 травня 2017 року в рамках імплементації проекту Міжнародного Вишеградського Фонду V4EaP №61450002, що реалізовується кафедрою міжнародної економіки ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ, відбувся візит делегації із Лодзького університету (Республіка Польща) у складі доктора габілітованого Маріуша Соколовіча та доктора Агнєшки Рженци.
  Під час візиту відбулась зустріч із координатором проекту Міжнародного Вишеградського Фонду професором кафедри міжнародної економіки Савельєвим Євгеном Васильовичем та координатором міжнародної співпраці кафедри міжнародної економіки доцентом Ліщинським Ігорем Орестовичем, на якій здійснювалось обговорення подальших напрямків науково-дослідної співпраці між Тернопільським національним економічним університетом та Лодзьким університетом.
  30 травня закордонними гостями проведені спільні лекції для студентів груп АМЕТм-11 та  ЕМЕм-11 в рамках викладання курсу «Інноваційні стратегії територіального розвитку країн Вишеградської четвірки: досвід для України», на яких обговорювались комплекс проблем за темами: "Decentralization and Self-Government and Contemporary Regional Policy in European Union” та "Clusters as a Form of Cooperation – Regional and International Dimension”.

Фотозвіт: