» » Відбувся круглий стіл, організований студентським науковим гуртком кафедри фінансів ім. С.І. Юрія «Фінансовий простір»

Дата: 26-05-2017, 14:31 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

23 травня 2017 року відбувся круглий стіл на тему: «Державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм: проблеми та перспективи в Україні». Ініціаторами заходу виступили члени студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І.  Юрія «Фінансовий простір» разом з координатором к.е.н., доцентом кафедри фінансів ім. С. І.  Юрія  М. Б. Гупаловською.

У роботі круглого столу взяли участь: завідувач кафедри фінансів  ім. С. І.  Юрія д. е. н., професор Кириленко О. П.,  провідний державний аудитор Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області Кухарук-Лесів З. Р., к.е. н. доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  Мокрицька А.Б., к.е. н. доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  Лободіна З.М., к.е.н. доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  Савчук С.В., к.е. н. доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  Дем’янюк А.В., к.е.н. доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  Русін В. М., к.е.н. доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія  Горин В.П.

На початку заходу з вітальним словом виступила завідувач кафедри фінансів  ім. С. І.  Юрія д. е. н., професор Кириленко Ольга Павлівна,  яка побажала усім цікавої дискусії та плідної роботи

Мирослава Богданівна Гупаловська закцентувала увагу присутніх на особливій актуальності питання здійснення державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм у сучасних умовах.

З цікавими та змістовними доповідями виступали члени  студентського наукового гуртка «Фінансовий простір». Андрій Повх та Христина Романишин проаналізували практику та проблематику державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм. Надія Казмірук та Ірина Батіг окреслили шляхи вдосконалення системи організації аудиту ефективності виконання бюджетних програм. Катерина Пінкевич та Оксана Батіг розглянули зарубіжний досвід аудиту ефективності та можливості його використання в Україні.

Провідний державний аудитор Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області Зоряна Ростиславівна Кухарук-Лесів поділилася зі студентами практичним досвідом здійснення державного фінансового аудиту виконання бюджетних програм в Україні та в Тернопільській області, зокрема.

Загалом у залі панувала дискусійна наукова атмосфера. Цікаві та змістовні доповіді, а також активне обговорення проблемних актуальних фактів, до якого залучалися як члени студентського наукового гуртка, так і викладачі кафедри фінансів ім. С.І. Юрія принесли масу задоволення учасникам круглого столу.