» » Працівників ТНЕУ відзначили спільними грамотами Тернопільської ОДА та Тернопільської обласної ради

Дата: 25-05-2017, 14:04 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 травня 2017 року з ініціативи та безпосередньої участі голови Тернопільської обласної ради Овчарука В. В. і заступника голови обласної державної адміністрації Юрика Ю. З. у приміщенні адмінбудинку відзначили кращих науковців та молоду наукову еліту області з нагоди Дня науки.

Цьогоріч нагороди отримали 36 науковців, студентів та аспірантів вищих навчальних закладів Тернопільської області.

Серед науковців, наукових працівників та молодих вчених Тернопільського національного економічного університету спільними грамотами Тернопільської ОДА та Тернопільської обласної ради були відзначені: Хорунжак Надія Михайлівна, доктор економічних наук, доцент кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг; Тулай Оксана Іванівна, доктор економічних наук, доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія; Косінська Ольга Аркадіївна, керуюча справами спеціалізованих вчених рад по захисту дисертацій; Гандзюк Ольга Володимирівна, аспірант кафедри обліку у виробничій сфері, голова Ради молодих вчених ТНЕУ; Петрущак Софія Мирославівна, студентку IV курсу факультету обліку і аудиту.

Щиро вітаємо наших працівників та бажаємо їм творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві!