» » Представники місії ОБСЄ зустрілися з колективом ЮФ

Представники місії ОБСЄ зустрілися з колективом ЮФ

Дата: 24-05-2017, 17:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

24 травня 2017 року на юридичному факультеті відбулася зустріч студентів із представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Лукою Коста, Мірославом Демко, Петром Насадюком.

Студенти дізналися про структуру, мету та завдання ОБСЄ. Лука Коста розповів, що ОБСЄ – організація з безпеки та співробітництва в Європі, в штаті якої є більше 700 неозброєних цивільних спостерігачів (з понад 40 країн ) по всій Україні, понад 590 з них – на сході, діяльність якої спрямована на збирання спостережень та встановлених фактів про гуманітарну ситуацію і питання безпеки.

Під час лекції студенти мали нагоду поставити запитання, подискутувати, а також дізнатися останні новини про діяльність  СММ ОБСЄ.

Дякуємо представникам місії ОБСЄ за цікаву та змістовну лекцію.