» » Відбулися майстер-класи у рамках роботи Школи молодих соціологів

Відбулися майстер-класи у рамках роботи Школи молодих соціологів

Дата: 24-05-2017, 12:27 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вчора (23 травня 2017 р.) у рамках роботи Школи молодого соціолога, що реалізовується під патронатом Соціологічної асоціації України, слухачі мали чудову нагоду збагатити свій професійний рівень під час відвідання двох майстер-класів, що відбулися у залі Наукової бібліотеки ТНЕУ ім. Л. О. Каніщенка.

Присутні ознайомилися з цікавими науковими напрацюваннями двох видатних соціологів України, а саме:

– доктора соціологічних наук, професора, віце-президента Соціологічної асоціації України, завідувача кафедри соціології Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, академіка АН вищої школи України Сокурянської Людмили Георгіївни  (тема доповіді «Ціннісні орієнтації у соціологічному вимірі»);

– доктора соціологічних наук, професора, професора кафедри соціології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, академіка АН вищої школи України Хижняк Лариси Михайлівни (тема доповіді «Методи дослідження бідності»).

Попереду у слухачів Школи молодого соціолога ще три цікавих дні набуття ґрунтовних теоретичних знань і практичних навичок у форматі неординарних майстер-класів і продуктивних дискусій.