» » Розпочала роботу Школа молодого соціолога

Розпочала роботу Школа молодого соціолога

Дата: 24-05-2017, 12:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

22 травня 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбулося урочисте відкриття роботи Школи молодого соціолога. Зазначений захід реалізовується під егідою Соціологічної асоціації України (САУ). З вітальним словом до учасників науково-освітнього зібрання звернулися перший проректор ТНЕУ Микола Іванович Шинкарик, Президент САУ Віль Савбанович Бакіров, віце-президент САУ Людмила Георгіївна Сокурянська та голова Тернопільського обласного відділення САУ Анатолій Васильович Фурман.

Упродовж першого дня слухачі відвідали три майстер-класи видатних вітчизняних науковців, а саме:

– академіка НАН України, ректора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Президента САУ Віля Савбановича Бакірова «Особливості дослідження соціальних нерівностей методом фокусованого інтервʼю»;

– члена-кореспондента НАН України, доктора історичних наук, професора Володимира Борисовича Євтуха «Техніки етносоціологічних досліджень»;

– доктора філософських наук, професора, заступника директора з наукової роботи Інституту соціології НАН України Євгена Івановича Головахи «Порівняльний метод у міжнародних соціологічних дослідженнях».

Наукова дискусія продовжилася у студії аналітично-пізнавальної телевізійної передачі «Що робити?» Тернопільської обласної державної телерадіокомпанії. А завершився перший день роботи Школи молодого соціолога за дружньою вечерею, що обʼєднала гостей та організаторів цього захоплюючого дійства за «круглим столом».