» » Відбувся круглий стіл «Актуальні питання розвитку програмно-цільового методу бюджетування»

Дата: 22-05-2017, 11:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

17 травня 2017 року відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні питання розвитку програмно-цільового методу бюджетування», організований колективом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, студентським науковим гуртком «Фінансовий простір» та фінансовим управлінням Тернопільської районної державної адміністрації. Модератором заходу виступила к. е. н., доцент кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Савчук С. В.

У роботі круглого столу взяли участь: начальник фінансового управління Тернопільської районної державної адміністрації Казимирів О. Б.; декан факультету фінансів ТНЕУ к. е. н., доцент Кізима А. Я.; координатор студентського наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія «Фінансовий простір»   к. е. н., доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Гупаловська М. Б.; к. е. н., доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Савчук С. В.; к. е. н., доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Дем’янюк А. В.; к. е. н. доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Лободіна З. М., к. е. н. доцент кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Горин В. П.; магістри факультету фінансів за магістерською програмою «Управління публічними та особистими фінансами», члени наукового гуртка «Фінансовий простір».

З вітальним словом до учасників зустрічі звернулися декан факультету фінансів ТНЕУ Кізима А. Я. та начальник фінансового управління Тернопільської районної державної адміністрації Казимирів О. Б.

Продовжуючи роботу, Савчук С. В. визначила мету заходу, акцентувала увагу на необхідності дослідження розвитку програмно-цільового методу бюджетування в контексті напрацювання спільних підходів по зазначеній тематиці науковців, студентів та практиків.

Дем’янюк А. В. наголосила на актуальності тематики круглого столу в умовах реформи бюджетної децентралізації та визначення проблем практичного застосування програмно-цільового методу бюджетування на місцевому рівні.

Лободіна З. М. зазначила, що важливим підсумком роботи круглого столу є окреслення основних напрямів вирішення існуючих проблем розвитку програмно-цільового бюджетування в умовах адміністративно-територіальної реформи та бюджетної децентралізації.

Учасники наукового заходу активно обговорювали доповіді студентів факультету фінансів, які є активними учасниками студентського наукового гуртка «Фінансовий простір»:

Білобран Анни «Програмно-цільовий метод: проблематика в сучасних умовах та зарубіжний досвід» (науковий керівник – Лободіна З. М.) ;
Телепа Василя «Стратегічне планування розвитку об’єднаних територіальних громад» (науковий керівник – Савчук С. В.);
Глухої Оксани «Особливості стратегічного планування на регіональному рівні» (науковий керівник – Лободіна З. М.);
Баранця Ярослава «Практика та проблематика функціонування бюджетних програм» (науковий керівник – Дем’янюк А. В.);
Коваль Катерини «Публічність та прозорість бюджетного процесу як важлива умова ефективності програмно-цільового методу бюджетування» (науковий керівник – Савчук С. В.).

Також з доповненнями виступили студенти: Костюк Вікторія, Богуцька Софія, Стасюк Майя, Шевчук Ігор, Пивовар Людмила, члени наукового гуртка «Фінансовий простір».

На завершення роботи начальник фінансового управління Тернопільської районної державної адміністрації Казимирів О. Б. відзначила головні особливості практичного застосування програмно-цільового методу бюджетування на місцевому рівні в умовах бюджетної децентралізації та необхідності подальшої співпраці задля розробки спільних підходів до розв’язання проблем сучасної практики та розвитку програмно-цільового методу на місцевому рівні.

Представлені доповіді викликали неабиякий інтерес серед студентів наукового гуртка кафедри фінансів ім. С. І. Юрія, що сприяло плідній роботі учасників круглого столу та сприяло дискусійній атмосфері в аудиторії.

Підсумком роботи учасників круглого столу «Актуальні питання розвитку програмно-цільового методу бюджетування» стало окреслення важливих проблем запровадження програмно-цільового методу бюджетування на місцевому рівні та визначення напрямів їх вирішення.