» » Лекція професорів Гданського університету для студенті ТНЕУ

Лекція професорів Гданського університету для студенті ТНЕУ

Дата: 22-05-2017, 09:00 | Автор:

18 травня 2017 у читальному залі електронних ресурсів Тернопільського національного економічного університету відбулась відкрита лекція на тему: «Особливості навчання в Польщі (на прикладі Гданського університету)» для студентів Тернопільського національного економічного університету, яку провели викладачі Гданського університету Томаш Гутовський (доктор, заступник декана з навчальних питань економічного факультету) та Ольга Денбіцка (доктор, заступник директора інституту транспорту і морської торгівлі відділу електронної економіки економічного факультету), які проходять науково-дослідне стажування у Тернопільському національному економічному університеті (на базі ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина). Під час дискусії були обговорені можливості та перспективи порівняння навчання в Польщі і Україні, система освіти, досягнення в науковій та міжнародній діяльності Гданського університету.
 Фотозвіт: