» » Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує

Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує

Дата: 16-05-2017, 10:28 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

18 травня 2017 року о 13.00 год. у фойє І корпусу ТНЕУ з нагоди Всесвітнього дня вишиванки відбудеться відкриття фотовиставки «Вишита сорочка – долі оберіг» відомого тернопільського фотохудожника, фотокореспондента Михайла Урбанського.

Михайло Урбанський народився 23 квітня 1972 року у містечку Шумськ Тернопільської області, навчався у Тернопільському ПТУ №11, служив на Біломорськ0ому флоті, де став військовим фотографом. Працював фотографом у періодичних виданнях «РІА плюс», «20 хвилин», «Вільне життя», «Свобода», «Тернопіль вечірній», «Нова тернопільська газета», «Місто», «Бізнес – компаньйон», деяких львівських ЗМІ.

З 2007 року – співвласник фотостудії «Студія 7».

М. Урбанський – автор світлин книги Віри Матковської «Борщівська сорочка»,  карикатур до книги «Як заробити на кризі», автор фотовиставки боді-арту в арт-клубі «Коза».

У нашому університеті автор демонструватиме фотовиставку «Вишита сорочка – долі оберіг».

Запрошуємо працівників та студентів університету на відкриття фотовиставки!