» » Міжнародна конференція проведена кафедрою міжнародного бізнесу і туризму ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина

Дата: 10-05-2017, 16:02 | Автор:

Визначальною рисою сучасного глобального світу є радикальні зміни у всіх сферах бізнесу й туристичній зокрема. Істотні економічні, технологічні та соціальні зрушення спровокували виклики, пошук відповідей на які став основним завданням учасників науково-практичної конференції «Міжнародний бізнес та замковий туризм в Україні: сучасний стан і перспективи розвитку».
  Міжнародна конференція відбулась 28-29 квітня 2017 року на базі Замкового палацу  м. Збаража Національного заповідника «Замки Тернопілля». Організатором конференції була кафедра міжнародного бізнесу і туризму ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина під патронатом ректора ТНЕУ, д.е.н., професора А. І. Крисоватого.
  Конференцію відкрили: в.о. проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність) ТНЕУ, д.е.н., професор Г. Л.  Монастирський, директор ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, к.е.н., доцент І. М. Таранов, в.о. завідувача кафедри міжнародного бізнесу і туризму, д.е.н., професор Ю. П. Гуменюк; доцент кафедри управління персоналом і регіональної економіки к.е.н., доцент, О. П. Дяків.
  У роботі конференції також взяли участь: перший заступник голови Збаразької районної державної адміністрації Ю. П. Головатюк, начальник відділу туризму Тернопільської обласної державної адміністрації Н. І. Яворський, старший науковий співробітник науково-дослідного відділу національного заповідника «Замки Тернопілля» Р. В. Підставка, директор «Кондитерського дому Блажевських» Р. В. Блажевський.
  Спільно із студентами та науковцями ТНЕУ активну участь в роботі конференції також прийняли представники Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Львівського державного університету фізичної культури, Харківського національного  економічного університету ім. С. Кузнеця,  Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.
  Метою науково-практичної конференції було обговорення нових трендів міжнародного бізнесу і туризму, які б сприяли соціально-економічному розвитку вітчизняних підприємств та туристичних компаній.
  Жвава дискусія серед учасників конференції розгорнулась навколо таких питань як: інноваційна практика управління у вітчизняній та міжнародній сферах бізнесу; розвиток потенціалу підприємства як передумова завоювання стійких конкурентних переваг; підвищення результативності управління туристичними підприємствами; сприяння органів державної влади та органів місцевого самоврядування розвитку інноваційного підприємництва та туризму.
  За результатами дискусій та тез доповідей була підготовлена аналітична записка, яка містить рекомендації щодо проведення "інноваційної революції” на підприємстві, виробництва креативних ідей в сфері персоналу, ефективності використання сучасних бізнес-інструментів в управлінні туристичною організацією. Аналітична записка подана у Міністерство освіти та науки України та відповідні органи державної влади.

Автор: Нагара Марина, к.е.н., доцент кафедри  міжнародного бізнесу і туризму ТНЕУ

Фотозвіт: