» » Про реєстрацію учасників І Всеукраїнської альтернативної Інтернет-олімпіади «Що ти знаєш про Німеччину? Економіка. Партнерство. Молодь»

Дата: 28-04-2017, 09:33 | Автор:

20 квітня за ініціативи Українсько-німецької факультет-програми ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина ТНЕУ було проведено І Всеукраїнську альтернативну Інтернет-олімпіаду «Що ти знаєш про Німеччину? Економіка. Партнерство. Молодь», у якій зареєструвались 392 учасника з 17 областей України.
 Найбільш кількісно була представлена Одеська (75), Рівненьска (63) та Черкаська (44) області. Найменш чисельними по реєстрації виявились Харківська (1), Чернігівська (2) та Вінницька (3) області (див. діаграму 1).

Щодо вікового складу учасників, то, як і минулого року, найбільшу кількість становили учні 9 класів загальноосвітніх шкіл (5 класів гімназій) – всього 196 осіб, з невеликою різницею було зареєстровано учнів 10 та 11 класів – 112 та 84 особи відповідно (див. діаграму 2).