» » Відбулося пробне тестування FCE

Відбулося пробне тестування FCE

Дата: 5-04-2017, 12:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Четвертого квітня 2017 року за сприяння ректора ТНЕУ проф. Крисоватого А.І. та участі колективу кафедри іноземних мов та професійної комунікації ТНЕУ й Агенції іноземних мов Наталії Дячук «Руна» (м. Львів) Сертифікованим екзаменаційним центром Кембріджзького університету проводилося пробне тестування з англійської мови у форматі FCE (First Certificate in English).

У пробному тестуванні взяли участь близько 150  осіб.

У залах бібліотеки ТНЕУ та в аудиторіях демонстрували свої навички володіння англійською мовою у читанні, вживанні мови (use of English) й розумінні на слух (аудіювання) професорсько-викладацький колектив та студенти ТНЕУ. Працівники, студенти університетів Тернополя, школярі шкіл також мали змогу взяти участь у пробному тестуванні.

Всі, хто взяв участь у тестуванні, з нетерпінням очікують позитивних результатів.