» » У ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина вдруге успішно відбулась студентська наукова конференція для іноземців "Entrepreneurship a Key for Sustainable Development”

Дата: 23-03-2017, 10:23 | Автор:

Говорять, що бізнес – це поєднання війни та спорту. Агресивний збут, атакуючий маркетинг, партизанський рекрутинг вже стали звичними "військовими” тактиками багатьох підприємств. Проте сучасний постіндустріальний етап розвитку економіки вимагає не лише жорстких прагматичних бізнес-інструментів. Цей етап спонукає до використання  новітніх підходів до ведення бізнесу.
  Саме такого висновку дійшли учасники студентської наукової конференції "Entrepreneurship a Key for Sustainable Development”, яка відбулась 17 березня 2017 року з ініціативи іноземних студентів ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ.
  В якості наукових арбітрів на конференції були присутні: директор ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, канд. екон. наук, доцент І. М. Таранов; заступник директор ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина, канд. екон. наук, доцент М. Б. Нагара; директор ТОВ "Slava Group” М. Я. Городецький.
  Метою науково-практичної конференції було обґрунтування новітньої парадигми міжнародного бізнесу, яка б сприяла соціально-економічному розвитку підприємств Африканського континенту.
  Жвава дискусія серед учасників конференції розгорнулась навколо таких питань як: інноваційна практика управління у міжнародній сферах бізнесу; розвиток потенціалу підприємства як передумова завоювання стійких конкурентних переваг; підвищення результативності управління туристичними підприємствами.
  Підсумком роботи  конференції стала підготовка рекомендацій щодо проведення "інноваційної революції” на підприємствах Африканського континенту, виробництва креативних ідей в сфері персоналу, ефективності використання сучасних бізнес-інструментів в управлінні.

Автор: Авуах Блесінг, студент групи АМЕТ-41
Фотозвіт: