» » «Можливості консорціуму бібліотек Сітки Університетів Прикордоння у підвищенні рейтингу внз»

Дата: 20-03-2017, 17:52 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 15-17 березня на базі бібліотеки Гродненського державного університету імені Янки Купали (Білорусь) відбувся семінар співробітників бібліотек Мережі Університетів Прикордоння на тему: «Можливості консорціуму бібліотек Сітки Університетів Прикордоння у підвищенні рейтингу внз».

У семінарі взяли участь директор бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ к.е.н., доц. К. З. Возьний, вчений секретар наукової бібліотеки ім. Є. Ґєдройця у Білостоці (Республіка Польща) Г. Костюх, завідувач кафедри державного і муніципального права Смоленської філії Російської Академії народного господарства (Росія) А. Лаурова та зав. бібліотеки Барановицького державного університету (Білорусь) Л. Горбунова.

Учасники презентували бібліотеки своїх університетів, поділилися досвідом підвищення позицій своїх внз у світових рейтингах, а також обговорили питання обміну інформаційними ресурсами між бібліотеками університетів.