» » Студенти ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина отримали сертифікати від Центральноєвропейського університету

Дата: 17-03-2017, 15:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

15 березня 2017 року студенти Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету отримали сертифікати від Центральноєвропейського університету (м. Будапешт).

ТНЕУ співпрацює з СEU вже рік, позаду три он-лайн курси. Понад 30 студентів-міжнародників здобули цікавий та корисний досвід навчання за європейськими стандартами якості освіти.

Колектив кафедри економічної теорії та Центральноєвропейський університет (м. Будапешт) запрошують амбітних, мотивованих та англомовних студентів для продовження проекту в наступному 2018-2019 році.