» » Відбудеться брифінг відкритих лекцій від викладачів Вроцлавського економічного університету

Дата: 16-03-2017, 11:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У п'ятницю, 17 березня 2017 року, в аудиторії 3014 о 12.50 год. на запрошення декана факультету економіки та управління відбудеться брифінг відкритих лекцій для студентів факультету від викладачів Вроцлавського економічного університету.

Професор Анетта Зелінська запропонує лекцію «Розвиток логістичних послуг в Польщі» (українською мовою) та ад'юнкт Майя Пруденіца – лекцію на тему: «Human Capital Management іn Poland» (англійською мовою).

Запрошуємо усіх бажаючих до обговорення актуальних питань сучасної практики управління.