» » «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»

«Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»

Дата: 23-11-2016, 16:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Професорсько-викладацький колектив кафедри податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету запрошує усіх бажаючих взяти участь у роботі ІХ Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 25 листопада 2016 року в ТНЕУ.

Упродовж зустрічі Ви матимете можливість ознайомитися з питаннями функціонування фіскальної політики, податкової та митної систем держави, а також взяти участь в обговореннях й дискусіях.

У науково-практичному заході візьмуть участь науковці, студенти, працівники Головного управління ДФС у Тернопільській області, Тернопільської митниці ДФС, студенти коледжів та загальноосвітніх шкіл.

Початок о 10.30 годині за адресою: м. Тернопіль, вул. Бережанська, 4 (корпус ТНЕУ № 9), Бібліотека ТНЕУ, читальний зал для студентів, каб. 22.

Завантажити Переглянути онлайн