Згода на використання фото

З метою якісного інформаційного висвітлення життєдіяльності Західноукраїнського національного університету на офіційному сайті закладу вищої освіти, офіційних сторінках у соціальних мережах, засобах масової інформації фахівці відділу інформації та зв'язків з громадськістю здійснюють фото та відеозйомку подій, організованих професорсько-викладацьким колективом і студентами.

Опрацьовані матеріали можуть використовуватися як для оформлення новин, так і для розробки й виготовлення іміджевої продукції ЗУНУ – буклети, флаєри, брошури, календарі, банери, стенди, відеоролики тощо. Якщо ж фото чи відео матеріалу є недостатньо колектив відділу інформації та зв'язків з громадськістю може організовувати спеціальні фотосесії.

Шановні викладачі, працівники та студенти ЗУНУ! У разі якщо Ви не даєте згоди на використання Ваших фото у рекламній продукції, новинах, соціальних мережах просимо Вас заздалегідь повідомити про це працівників відділу інформації та зв'язків з громадськістю, написавши відповідний лист на електронну адресу: pressa@wunu.edu.ua.

Якщо у Вас виникли запитання, пропозиції чи зауваження – повідомте нам.

Наші контакти:

вул. Львівська, 11, центральний корпус ЗУНУ, третій поверх, к. 1314 (Відділ інформації та зв'язків з громадськістю)

тел. 0352-51-75-63 (внутрішній 11-401)

email: pressa@wunu.edu.ua