<<< Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки та резильєнтності

Тренінг «Розвиток креативності та творчих здібностей»

Творчість та креативність - одні з найважливіших рис сучасної людини. Нестандартний підхід, вміння комбінуваити вже наявні знання і застосовувати їх у життєвих та професійних ситуаціях-значний пріоритет у роботі фахівця, який хоче зреалізувати себе у професіі.

Розуміючи важливість розвитку таких якостей студентки спеціальності «Психологія» Бабій Ліна та Космина Анастасія, які нині проходять дуальну освіту на базі психологічної служби ЗУНУ, вирішили провести он-лайн тренінгове заняття на тему «Розвиток креативності та творчих здібностей» до якого долучилися студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» Сумського державного університету. Під час заняття учасники проаналізувати свій творчий потенціал, а виконуючи практичні вправи вчилися знаходити креативні та нестандартні рішення у пропонованих ситуаціях.
Дякуємо усім, хто взяв участь у заході та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей